ZUBNÍ - OBJEDNEJTE SE, Tel.: 776 31 31 31, Dotazy: klinika@zubni.cz

ZUBNÍ IMPLANTÁTY - UNIKÁTNÍ ŘEŠENÍ PRO VÁŠ LEPŠÍ ŽIVOT

Dentální klinika, implantologie, zubní implantát, zubní implantáty, přínosy implantátů...

ZUBNÍ IMPLANTÁTY, DOKONALÁ NÁHRADA ZUBŮ

Ztráta jednoho nebo více zubů obvykle přináší celou řadu souvisejících zdravotních potíží. Některé důsledky se začínají projevovat postupně a jiné jsou patrné na první pohled.

Zubní implantáty, dokonalá náhrada zubů Můžete ztratit Váš úsměv, přirozený vzhled a neradi se proto smějete nebo hovoříte na veřejnosti. Postrádáte komfort při jídle, schopnost žvýkání přesunujete tam, kde máte plný počet zubů. Tím dochází k napětí svalů, poloha zubů se v čelisti postupně posouvá, protože chrupu chybí celková podpora.

Po ztrátě zubů dochází k úbytku objemu čelistní kosti, nervy jsou nechráněné a může dojít i ke ztrátě dalších zubů, zbytečným bolestem nebo jiným komplikacím. Dalším z důsledků chybějících zubů bývá také zhoršení výslovnosti.

ZUBNÍ IMPLANTÁTY A DENTÁLNÍ KLINIKA - TAJEMSTVÍ VAŠEHO ÚSMĚVU   

Jedním z pokroků stomatologie jsou přirozené náhrady zubních kořenů - zubní implantáty. Implantát po zavedení pevně sroste s čelistní kostí a tím vytvoří dokonalý základ pro Váš nový zub. Zubní implantáty jsou unikátním řešením, které umožňuje náhradu jednoho zubu, více zubů i celkovou náhradu zubů v obou čelistech. Obor implantologie, aplikace zubních implantátů, již několik let patří mezi stomatologickou specializaci zubních lékařů - implantologů Dentální kliniky.  

Zubní implantáty, když chybí jeden zub
Zubní implantáty, když chybí jeden zub

ZUBNÍ IMPLANTÁTY, KDYŽ CHYBÍ JEDEN ZUB

>Úvodní vyšetření - zubní lékař komplexně vyšetří Váš chrup včetně dásní, dále provede vyšetření čelistí pomocí panoramatického rentgenu.
>Zavedení zubního implantátu - následující den po zavedení zubního implantátu můžete normálně jíst a věnovat se běžným aktivitám.
>Hojení - zubní implantát potřebuje jeden, ale i několik měsíců na zhojení a přirozené začlenění do čelisti. Doba zhojení implantátů je vždy individuální.
>Implementace nového zubu - poslední fází je nasazení trvalé zubní keramické korunky na implementovaný zubní implantát. Nový zub je k nerozeznání od pravého a stejně tak plní všechny funkce.

ZUBNÍ IMPLANTÁTY, KDYŽ CHYBÍ VÍCE ZUBŮ

>Úvodní vyšetření - zubní lékař komplexně vyšetří Váš chrup včetně dásní, dále provede vyšetření horní a dolní čelisti pomocí panoramatického rentgenu.
>Zavedení zubních implantátů - výkon se obvykle provádí v průběhu jedné návštěvy. Současně je také většinou možné umístění dočasného můstku. Z naší zubní ordinace tak odcházíte s chrupem, kterým můžete normálně jíst.
>Hojení - zubní implantáty obvykle potřebují jeden až dva měsíce na zhojení a přirozené začlenění do čelisti. Doba zhojení implantátů je vždy individuální.
>Implementace trvalé zubní náhrady za chybějící zuby - na zubní implantáty Vám zubní lékař nasadí trvalou zubní náhradu, která je k nerozeznání od pravých zubů a stejně tak plní všechny funkce.

Zubní implantáty, když chybí více zubů

Zubní implantáty, když chybí více zubů

Zubní implantáty, když chybí všechny zuby

Zubní implantáty, když chybí všechny zuby

ZUBNÍ IMPLANTÁTY, KDYŽ CHYBÍ VŠECHNY ZUBY

>Úvodní vyšetření - zubní lékař komplexně vyšetří Váš chrup včetně dásní, dále provede vyšetření horní a dolní čelisti pomocí panoramatického rentgenu.
>Zavedení zubních implantátů - výkon se obvykle provádí v průběhu jedné návštěvy. Současně dostanete dočasné zuby než dojde k zhojení zubních implantátů a než Vám bude zhotovena trvalá náhrada. Z naší zubní ordinace tak odcházíte s chrupem, pomocí kterého můžete normálně jíst.
>Hojení - zubní implantáty obvykle potřebují jeden až dva měsíce na zhojení a přirozené začlenění do čelisti. Doba zhojení implantátů je vždy individuální.
>Implementace trvalé zubní náhrady - na zubní implantáty Vám zubní lékař nasadí trvalou zubní náhradu, která je k nerozeznání od pravých zubů.

PŘÍNOSY ZUBNÍCH IMPLANTÁTŮ, VŠECHNY VÝHODY NA PRVNÍ POHLED

Přínosy zubních implantátů, všechny výhody na první pohled
  • Zubní implantáty jsou trvalá a přirozená náhrada zubních kořenů
  • Zákrok netrvá dlouho, můžete hned jíst a je téměř nebolestivý
  • Zachováte si mladiství vzhled
  • Vrátí se Vám ztracený úsměv
  • Šetříte zdravé zuby, předcházíte napětí svalů a dalším komplikacím
  • Zdravé zuby získavají celkovou podporu a v ústech se neposunují
  • Zlepší se Váš komfort, můžete jíst všechna Vaše oblíbená jídla

ZUBNÍ IMPLANTÁTY, POSTUP VYŠETŘENÍ PACIENTA

Zubní implantáty, postup vyšetření pacienta

AUGMENTACE - NÁHRADA ČELISTNÍ KOSTI

Může se stát, že pacient s parodontem má natolik řídkou kost nebo má kosti tak málo, že není možné do ní vložit implantát. V takovém případě přichází na řadu augmentace. Augmentace je náhrada čelistní kosti, podobně, jako je implantát náhrada zubu. Augmentace je jedna z novinek současné stomatologie, která nabízí řešení parodontologickým pacientům.

Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK