+420 776 31 31 31 Litošická 409/10 | Praha 9
Otevírací doba: PO-ČT 9-12 |13-16

Dentální klinika – všechny výhody na první pohled

  • Úspora času – bez stresu se objednáváte pouze k jednomu lékaři.
  • Specializace – péče o pacienty je rozdělena podle specializací našich zubních lékařů.
  • Individuální přístup – Váš osobní zubní lékař je garantem celé léčby.
  • Péče i léčebný postup jsou systematické a tím i maximálně účinné.
  • Efektivní komunikace mezi pacientem a lékařem přispívá k správnému průběhu léčení.
  • Pro stomatology – kolegům stomatologům nabízíme aktivní spolupráci a smluvní partnerství.

Kvalitní zubní péče za dostupnou cenu

Stomatologické služby nabízíme všem pacientům, kteří požadují kvalitní zubní péči za dostupnou cenu. Poskytujeme bezbolestné zubní ošetření, moderní léčebné a diagnostické postupy, nejen pohodlně, v příjemném prostředí, ale zároveň i velmi efektivně.

Stomatologické služby poskytujeme i firemním a zahraničním pacientům, se kterými komunikujeme anglicky a rusky.

Veškerá péče a vyšetření, včetně komplikovanějších chirurgických výkonů probíhají v našich zubních ordinacích „na jedné adrese“. Vždy klademe velký důraz na vysvětlení jednotlivých ošetřovacích kroků tak, aby jim každý pacient plně porozuměl. Přínosy této zubní péče pro pacienty jsou zřejmé.

Dentální klinika – Historie a současnost 

Autorem konceptu moderního stomatologického centra, které poskytuje kvalitní zubní ošetření na jednom místě (all in one) je MUDr. Vladimír Forman. Svojí první stomatologickou ordinaci si otevřel v Praze 10, Vršovicích už v roce 1995.

Již od počátku se jeho zubní ordinace odlišovala především v nadstandardním přístupu k pacientům, rozsahem poskytované zubní péče, sledováním nových technologií ve stomatologii, informatice a jejich využitím v každodenní praxi.

V roce 2003 založil Mudr. Forman Dentální kliniku, kterou najdete v klidném a příjemném prostředí v Praze 9, Hloubětíně. V průběhu několika let se klinika stala synonymem pro špičkovou stomatologickou péči a jedním z nejlepších pracovišť svého druhu v Praze. Naše stomatologické centrum snese opravdu ta nejpřísnější světová měřítka a je vybaveno nejmodernějšími stomatologickými přístroji.